Відкрили реконструйований Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення

Cьогодні, 23 січня, відкрили оновлений Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення
     1098  

Реконструкція центру відбувалася в межах програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки. Загальний кошторис проекту становить 3 298,44 тис. гривень.

Під час реконструкції центру утеплили фасад і горище будівлі, встановили енергозберігаючі вікна і двері, а також автоматизовану систему передачі даних споживання енергоресурсів.

«Нам вдалося комплексно вирішити питання енергозбереження. Зробили гідроізоляцію фундаментів та замінили всі вікна. Встановлено датчики, що передають дані в систему моніторингу. Це дозволить зменшити споживання ресурсів. Це була спільна робота, яка дала позитивний результат», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Михайло Мельник.

Одним із перших оновлений заклад оглянув перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав  Замлинський.

«Програма енергозбереження на Львівщині функціонує вже не перший рік і результати роботи цієї програми ми можемо бачити безпосередньо тут, на місці. Важливо, що питання енергозбереження вирішуються комплексно, тобто це і проведення енергоаудиту, забезпечення теплопостачання, внутрішнє оснащення – вікна, фасад, підвал, горище. Це не лише комфорт для відвідувачів, але й суттєва економія бюджетних коштів», – додав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Зазначимо, впродовж 2016-2017 років у межах Програми енергозбереження здійснено заходи з енергозбереження у 7 бюджетних установах на загальну суму понад 35,7 млн гривень, очікувана економія енергоресурсів – 1,9 млн гривень у рік.