Львів’ян запрошують обговорити зміни до громадського бюджету міста

Від сьогодні стартують консультації з громадськістю щодо проекту внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Львова
     474  

Консультації з громадськістю щодо проекту внесення змін до Положення про громадський бюджет Львова триватимуть із 23 січня 2018 року по 12 лютого 2018 року.

Ініціатор консультацій: управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради.

Зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг м. Львова або як електронне звернення до 12 лютого 2018 року.

Серед змін, які пропонують внести до Положення про громадський бюджет, зокрема, такі:

У частині подання проектів, реалізація яких передбачає використання земельних ділянок, приміщень чи інших об’єктів:

  • п. 2.5. у разі, якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки, приміщення чи іншого об’єкта, вони повинні належати до власності територіальної громади м. Львова (м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі) та не перебувати у користуванні (оренді) фізичної та/або юридичної особи, засновником якої не є Львівська міська рада.
  • п. 2.7. проекти, які стосуються приміщень комунальних установ, не можуть передбачити проведення поточних чи капітальних ремонтних робіт, за винятком проектів, які включають закупівлю обладнання. Такі проекти можуть передбачати проведення внутрішніх ремонтних робіт, якщо вартість цих робіт становить менш ніж 50 % кошторису проекту.

У частині розгляду та аналізу проектних пропозицій:

  • 4.3. якщо протягом 21 календарного дня з дня отримання проекту зауважень від профільного управління не було, проект допускається до голосування.
  • 4.4. у разі наявності зауважень, належним чином підготовлений та оформлений висновок профільний виконавчий орган скеровує в управління «Секретаріат ради».
  • 4.5. якщо згідно з висновком профільного виконавчого органу вартість проекту зростає понад 500 тис. грн. для малих проектів та понад 3 млн. грн. для великих проектів, то управління «Секретаріат ради» додатково скеровує такий проект на профільну постійну комісію для підтвердження або відхилення зауважень профільного виконавчого органу. Зауваження розглядають на найближчому засіданні постійної комісії, на яке запрошують автора проекту та представника профільного виконавчого органу.

У частині визначення проектів – переможців:

  • 6.3. кількість проектів, які стосуються дошкільних навчальних закладів та шкіл, не може перевищувати 60% загальної кількості рекомендованих до фінансування проектів. Таке співвідношення встановлюється в категорії Великих проектів та Малих проектів у кожному районі.
  • 6.5. рекомендованими до реалізації вважатимуть ті проектні пропозиції, які набрали найбільшу кількість голосів, до повного вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію громадського бюджету м. Львова на відповідний рік. Ті проекти, які частково отримують фінансування, за результатами спільного засідання постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова і постійної комісії фінансів та планування бюджету можуть отримати фінансування в повному обсязі.

Представлення проекту внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Львова відбудеться 2 лютого 2018 року у приміщенні Першої Львівської Медіатеки (вул. Мулярська, 2а). Початок – о 17.00. Вхід вільний

Телефон для довідок: (032) 2975763.

Проект положення зі змінами