Керівника львівського штабу «Правого Сектору» викликає прокуратура у справі Тараса Познякова

Слідчі стверджують, що він зустрічався зі зниклим Позняковим і вимагав у нього 10 тисяч доларів
 |    1092  

У прес-службі «Правого сектору» розповіли що 17 січня до колишнього помешкання керівника львівського штабу прийшли слідчі. Вони мали ордер на обшук. Власниця житла сконтактувалася із Тарасом Бобаничем, який відразу ж зв’язався зі слідчими, щоб запитати у чому справа.

Йому відповіли,що він буде допитаний як свідок у справі “BlaBlaCar”.

«Слідчий ставив питання з приводу того, чи був знайомий “Хаммер” з потерпілим Тарасом Позняковим та ще з рядом невідомих осіб. Почувши заперечувальну відповідь, слідчий заявив що: “за відомостями слідства саме ви зустрічалися з Тарасом Позняковим і вимагали в нього 10 000 доларів”, – кажуть у «Правому секторі».

Натомість Тарас Бобанич запевняє, що не був знайомими із Тарасом Позняковим і ніколи не з ним не зустрічався. Однак він знає одного із підозрюваних. Та з цією людиною, начебто, зустрічався ще у серпні 2015 року в зоні АТО.

Однак після цієї зустрічі слідчі знову запросили Бобанича на допит. Там йому вручили повістку до ГПУ на 6 лютого.

“До подій та обставин сумнозвісної справи “BlaBlaCar” я не маю жодного відношення! Про факт останньої знаю виключно зі ЗМІ. Намагання слідчих Генпрокуратури “прив’язати” мене до цієї справи розцінюю як відчай (оскільки слідство йде вже тривалий час) та політичну розправу режиму за мою громадську діяльність та націоналістичну позицію!”, – Тарас Бобанич (друг “Хаммер”), керівник НВР “Правий сектор” Львівщини.

Нагадаємо, зранку 4 квітня 2016 року Тарас Позняков виїхав зі Львова до Києва автомобілем Audi А6 (номер ВС4446СІ). При цьому він взяв з собою трьох попутників, яких знайшов через сервіс BlaBlaCar. Востаннє він спілкувався з рідними телефоном того ж дня об 11:16. Після цього на зв’язок чоловік не виходив.