«Гранд Готель» змусили демонтувати скляну надбудову

Скляна тераса дисонувала з історичним середовищем
     1344  

На звернення управління охорони історичного середовища ЛМ «Град Готель» демонтував скляну надбудову, яка була встановлена минулого року зі сторони проїду Крива Липа. Про це повідомляє прес-служба ЛМР з посиланням на начальницю управління Лілію Онищенко.

«Вкінці минулого року «Гранд Готель» розширився в бік проїзду Крива Липа. Там побудували надбудову – терасу, яку згодом накрили склом, і вона не добре виглядала в контексті архітектури в цьому проїзді. З огляду на це, що готель знаходиться в історичній частині міста і сам є пам’яткою архітектури, ми звернулися листом до керівництва готелю щодо демонтажу цієї скляної надбудову. Керівництво «Гранд Готелю» без жодних спротивів демонтувало надбудову», – повідомила Ліля Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

«Гранд Готель» відкрили 1893 року. На той час він був найкращим у місті за рівнем комфорту. В готель було проведене електроосвітлення, інтер’єри були виконані в стилі необарокко.  Нині належить депутату ЛМР від БПП Григорію Козловському.