Фінські експерти проведуть тиждень в українській школі (умови участі в проекті)

Українсько-фінська програма розвитку середньої освіти шукає першу школу для участі в проекті «Змінитися за 7 днів»
     785  

Гасло проекту – «Ловіть нові іскри для вашого викладання!». Фінські спеціалісти з компанії Lumo Education проживуть з обраною школою тиждень: допоможуть зробити аудит її сильних і слабких сторін, проведуть низку відкритих уроків і тренінгів (для педагогічного колективу та для адміністрації й допоміжного персоналу) та стимулюватимуть розробку власної програми вдосконалення закладу.

Враховуватимуть специфіку і школи, і населеного пункту, де вона розташована. Тобто експерти не даватимуть загальних рекомендацій «про все для всіх», а працюватимуть із конкретною ситуацією.

Заклад обиратимуть за конкурсом, який проводить ГО EdCamp Ukraine.

Щоб податися на конкурс, хтось з учителів після обговорення зі шкільною адміністрацією має заповнити реєстраційну анкету та розповісти, що саме і чому хоче змінити в своєму закладі. Часу на це небагато – заявки приймають до 2 лютого.

Результати конкурсу оголосять 11 лютого, а вже 18-го група провідних фінських педагогів приїде працювати з обраною школою.

Участь у проекті для школи та вчительства є безкоштовною. Власні ресурси в цю ініціативу інвестують команди EdCamp Ukraine та Lumo Education.