55-річна жінка видурила гроші у близько сорока осіб, які хотіли орендувати житло у Львові

Правоохоронці просять зголоситися в Галицький відділ поліції або на оперативну лінію 102 громадян, які також потерпіли від шахрайських дій цієї жінки
     663  

Як інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області, під час досудового розслідування працівники Галицького відділу поліції встановили, що зловмисниця, 55-річна мешканка Львівщини, разом зі своїми спільницями розміщала на одному з профільних сайтів у мережі Інтернет, а також в одній з регіональних газет неправдиві оголошення про здачу в оренду квартир у Львові.

Ціни оренди житла у цих оголошеннях були суттєво нижчими за ринкові, що приваблювало багатьох клієнтів. При цьому власники квартир, вказаних в оголошеннях, навіть не підозрювали, що їхнє приміщення хтось пропонує орендувати.

Усі охочі зв’язатися з власниками квартир, для того щоб оглянути та орендувати житло, сплачували зловмисниці за інформаційні послуги від 1000 до 1100 гривень. Проте, прийшовши за вказаною адресою, люди з’ясовували, що квартири в оренду не здають, в інших випадках телефони нібито власників квартир, які орендарям надавала посередниця, виявлялися недійсними або належали іншим людям. Коли ж орендарі намагалися забрати свої гроші, це виявлялось неможливим, оскільки зловмисниця не відповідала на їхні дзвінки або просто змінювала номер мобільного.

У такий спосіб «підприємець» видурила гроші в більше ніж сорока осіб, котрі мали намір орендувати житло у Львові. Потерпілих може бути й більше, тож правоохоронці просять зголоситися людей, яких ввела в оману ця жінка.

Правоохоронці повідомили зловмисниці про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.176 (порушення авторського права і суміжних прав), ч.2 ст.190 (шахрайство) та ч.3 ст.190 (шахрайство) КК України. Досудове розслідування триває.