У Львові відбудеться акція «СТОП ПУТІН СТОП ВІЙНА»

Організатори хочуть привернути увагу до війни на Сході України та не допустити проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії
     631  

Акція стартує сьогодні о 15:00 біля пам’ятника Шевченку та триватиме до 18:00. Її проведе «Об’єднання добровольців» разом з ГО”Апостольська Чота” та Українською Спілкою Учасників АТО

Організатори кажуть, що вона матиме міжнародний характер. Адже одночасно такі заходи проведе діаспора і небайдужі українці в США, Швейцарії, Австрії, Італії, Німеччині та інших країнах.

«Об’єднання добровольців» уже неодноразово долучалося до акцій STOP PUTIN STOP WAR, які міжнародна спільнота проводить впродовж останніх років. У попередніх акціях ми вимагали звільнення українських військовополонених, введення цілодобової місії ОБСЄ», – каже керівник організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко.кажуть активісти.

Сьогодні ж проситимуть, щоб світ пробойкотував проведення футбольного чемпіонату у Росії. Наголошують на тому, що країна-агресор не має права приймати у себе захід такого рівня.

Крім того, активісти застерігають людей, що не варто відвідувати державу, де будь-кого без причини можуть кинути у тюрму.