У будинку на вул. Під Голоском отримали квартири 42 бійці АТО

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про надання квартир та оформлення ордерів сім’ям бійців АТО у будинку на вул. Під Голоском, 22
     1189  

Квартири отримали бійці АТО, які мали статус сироти або позбавлені батьківської опіки, бійці, які мають інвалідність І-ІІ групи, та родини загиблих бійців АТО. Загалом квартири отримали 42 людини, яких визначила громадська комісія при Центрі надання допомоги учасникам бойових дій у Львові. Серед них – 5 бійців-сиріт. Загалом у будинку – 53 квартири, тому чекають наступних пропозицій від комісії.

«Рішення надзвичайно важливе. Як ви знаєте, ми звели будинок, провели жеребкування – визначили квартири, де хто буде мешкати, враховуючи, що квартири мають однакову площу, але є різна поверховість. Тому зараз ми в процесі оформлення документів, щоб надати ці квартири», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Будинок на Під Голоском зданий в експлуатацію, йому присвоєна адреса – номер 22, і власне сьогодні на виконавчому комітеті ухвалили рішення про закріплення 42 сім’ям учасників АТО квартир. Після прийняття рішення виписують та вручать ордери. Терміни вручення ордерів буде озвучено пізніше. Після вручення ордерів сім’ї зможуть проводити ремонтні роботи і вселятися у квартири. Там є котли, проте квартири потребують ремонту – побілки, оздоблення тощо», – прокоментувала Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За її словами громадська комісія, яка створена при Центрі допомоги учасникам АТО, визначала категорію людей, яким нададуть житло. Є ухвала міської ради, яка визначає категорію учасників АТО, яким може бути надано житло. Це особи з інвалідністю війни 1, 2 групи, це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які також брали участь в антитерористичній операції, а також сім’ї загиблих під час виконання своїх обов’язків на Сході, категорії осіб, які були поранені та померли внаслідок виконання своїх обов’язків.

Щодо зведення наступного будинку для учасників АТО, то, зі слів Ірини Маруняк, рішення наразі не ухвалено.

Нагадаємо, розподілення квартир відбувалося за допомогою жеребкування. Винятком стали квартири на перших поверхах – їх запропонували людям, які мають інвалідність, і старшим людям. Усі інші тягнули конверти, в яких було вказано номери квартир.

Спорудження будинку для бійців АТО на вул. Під Голоском розпочали наприкінці березня 2016 року. Він має 3 під’їзди, 6 поверхів, 53 квартири – всі двокімнатні. Є також 7-й поверх, який призначений для соціальних потреб. Будівництво відбувалося за кошт міста.