Програма «Концерт вітань» порушувала законодавство про авторські права – Львівська філія Суспільного

Це одна з причин, через яку у львівській філії Суспільного мовлення були змушені зробити перерву у виробництві програми «Концерт вітань»
     930  

Про це йдеться в офіційному поясненні ТРК Львів – Суспільне мовлення.

Зважаючи на те, що лише з 1 січня у структурі ПАТ НСТУ змінився формат роботи з комерційним контентом, за браком часу її механізм остаточно ще не випрацюваний. Відповідно, співпраця з проектами, які з об’єктивних, а також юридичних причин не можуть на цьому етапі транслюватися в ефірі ТРК «Львів», буде переглядатися, і авторів цих програм про це повідомили, – зазначили на ТРК Львів.

«Концерт вітань» є одним із таких проектів, оскільки, належить саме до комерційного контенту. Щоб не порушувати законодавство та принципи Суспільного мовника, було прийнято рішення зробити перерву у виробництві програми «Концерт вітань» до з’ясування всіх деталей.

Як додали у Львівській філії Суспільного мовлення, є ще одна причина «канікул» проекту: «З ведучим програми Петром Остапишиним Львівською філією Суспільного мовлення був укладений цивільно-правовий договір від 16.03.2017 №3, дія якого закінчилася 31 грудня 2017 року. Водночас, у зв’язку з не укладенням Філією у 2017-му році договору про виплату роялті, використання музичних творів у програмі «Концерт вітань» відбувалося з порушенням вимог ч.1 ст.43 Закону України про авторські та суміжні права. У зв’язку зі змінами та зважаючи на порушення законодавства щодо виплати роялті Львівською філією, було вирішено тимчасово призупинити співпрацю з Петром Остапишиним. Про це його завчасно повідомили на зустрічі з продюсеркою Філії».

Нагадаємо, програма «Концерт вітань» виходила на Львівському телебаченні з 1977 року, її ведучим протягом 38 років був Петро Остапишин. Востаннє передача вийшла в ефір 31 грудня о 14:00.