У Львові з офіційним візитом перебуває генерал-губернаторка Канади (фото)

Генерал-губернаторка Канади Жулі Пейєтт вже зустрілась з мером Львова
     2649  

Свій візит в Україну Жулі Пейєтт розпочала з відвідин львівської Ратуші та зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим. Під час зустрічі міський голова Львова представив свою команду, а Генерал-губернатор Канади залишила запис у Книзі почесних гостей Львова. У ході розмови обговорили питання розвитку реабілітаційного центру для воїнів АТО, будівництво будинку для старших осіб та можливість обміну досвідом між канадськими та українськими лікарями.

Опісля зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий разом із Генерал-губернатором Канади оглянули площу Ринок з пряників, які місту передала родина дипломата Посольства США в Україні, та відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла.

Нагадаємо, як писала «Львівська газета», під час візиту Жулі Пейєтт планує відвідати Меморіал воїнам, полеглим в АТО, а після цього зустрітися з представниками Збройних сил України та Канади в Навчальному центрі Військової служби правопорядку ЗСУ. Саме канадська операція Unifier зіграла вирішальну роль у відкритті Центру у вересні 2017 року, після того, як його робота була припинена в 2012 році.

Після цього представниця Канади в палаці Потоцьких зустрінеться з Президентом України Петром Порошенком, де вони обговорять двосторонні відносини Канади та України.

По обіді генерал-губернаторка здійснить візит до Міжнародного Центру миротворчості та безпеки у Старичах Яворівського району Львівської області, щоб побачити операцію Unifier у дії.

Увечері 18 січня Жулі Пейєтт відлетить до Латвії.