ПриватБанк дарує клієнтам «смартфонів п’ять вагонів»

     611  

Приз акції «Смартфонів п’ять вагонів» – смартфон Xiaomi Redmi 4 32GB, що тривала з 15.11.2017 до 31.12.2017 для клієнтів-власників карток Mastercard, які подорожували залізничним транспортом, успішно прибув до станції «Львів – ПриватБанк», до чарівної львівської пані Малерик О.В.

«Не вірила до останнього, що виграла приз. Насправді, це дуже приємно і вчасно, адже якраз хотіли придбати смартфон дитині, – говорить пані Оксана. – Мені сподобалося, що для того, щоб виграти приз від ПриватБанку, не треба було реєструватися. Це дуже легко – робиш звичайні транзакції у Приват24 і отримуєш приз».

Запрошенням до акції було придбання квитку на потяг у будь-якому каналі продажу квитків ПриватБанку з оплатою карткою Mastercard ПриватБанку. Окрема реєстрація в акції не вимагалася – клієнт автоматично ставав учасником акції у разі купівлі квитка.

Акція діяла і при купівлі квитка «туди й назад», а також при купівлі не на своє ім’я. Смартфони Xiaomi Redmi 4 32GB розігрували щотижня серед усіх клієнтів, що виконали умови акції. Визначення переможців відбувалося випадковим чином – щотижня визначали 20 переможців. Один клієнт міг отримати подарунок лише один раз.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації – на сайті або у ФБ.