Макс Поляков з Noosphere – новий почесний кавалер FAI

У м. Лозанна, Швейцарiя, з 22 по 28 жовтня проходила 111а генеральна конференція FAI – Міжнародної федерації авіаційних видів спорту
     1094  

Участь у конференції брали почесні кавалери та меценати організації. Мета конференції — об’єднати світових лідерів авіаспорту та допомогти прийняти ряд важливих рішень щодо намірів федерації на наступний рік. Представники Noosphere і Макса Полякова взяли участь у конференції у якості генерального технічного партнера FAI.

Протягом тижня конференції було проведено зустріч виконавчої ради FAI, нараду президентів федерації, семінари, спільні наради та церемонію нагородження. Найгарячішими темами для обговорень були останні події у галузі авіаспорту (особливо нової дисципліни — дрон-рейсингу), антидопінгова політика та технічне забезпечення авіаспорту. Серед спікерів зазначався, зокрема, Еріх Вольф з Red Bull Air Race.

Image credit: FAI via Flickr

Юрій Лецер із Noosphere презентував новий проект, розроблений спеціально для FAI: eNavigator — інструмент для керування спортивними подіями. eNavigator допомагає створювати веб-сайти та розклади виступів спортсменів, проводити комунікацію із спортсменами та відстежувати результати змагань.

Шляхом голосування було прийнято дві важливі постанови:

– провести у китайському Шеньчжені перший чемпіонат світу зі спортивного дрон-рейсингу від FAI у листопаді 2018 року;
– провести 113ту генеральну конференцію FAI у Марракеші, Марокко у 2019 році.

Для Noosphere особливе значення мала церемонія нагородження FAI. Президент організації Фріц Брінк нагородив Макса Полякова, а комісія конференції визнала його Почесним кавалером FAI. Відтепер засновник Noosphere має право бути присутнім на усіх подальших конференціях FAI та бути обраним у консультативну групу з нагороджень, яка надає рекомендації виконавчій раді щодо створення, відміни та реструктуризації премій FAI. Макс Поляков зазначив, що нагорода для нього — це велика честь, як і можливість зробити внесок у розвиток галузі.

Макс Поляков та Noosphere мають плідну історію співпраці із FAI: ці організації є партнерами ось уже понад 4 роки. Чемпіонат Європи FAI з ракетомодельного спорту 2015 року та Чемпіонат Світу з тієї ж дисципліни 2016 року було також організовано Noosphere під егідою FAI. На початку 2017 року Noosphere стала технічним партнером FAI. Угоду щодо партнерства підписали особисто президент федерації Фріц Брінк та засновник Noosphere Макс Поляков. У 2017 році в рамках роботи над покращенням технічної бази авіаційних видів спорту Асоціація Ноосфера провела хакатон для студентів «Best Deviсe for FAI» у травні та етап Кубку світу з дрон-рейсингу класу F3U у вересні.