X
    Categories: БізнесЕкономікаНовини

Fitch Ratings присвоїло Львову рейтинг В-

Фото: Minval.az

Покращити його можуть, якщо зросте рейтинг України

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло місту Львову довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній та місцевій валюті на рівні В-, прогноз стабільний. Таким чином, кредитний рейтинг міста затверджений на тому ж рівні, що й аналогічний показник для України, повідомляє прес-служба ЛМР.

У звіті також зазначено, що рейтинг міста обмежений рейтингом України, отже, при покращенні показника для всієї країни, рейтинг міста автоматично зросте.

«Присвоєння кредитного рейтингу від міжнародного рейтингового агентства для міста є не тільки іміджевим фактором, а й реальним показником, від якого відштовхуються фінансові установи та організації при визначенні умов виділення фінансування. Більше того, в існуючих проектах з Європейським банком реконструкції та розвитку є шкала, яка визначає відсоток за користування позикою відповідно до рейтингу міста. Таким чином, місто вже цього року може отримати економію від зниження суми відсотків за користування кредитними коштами» – зазначила начальник управління та інвестицій Львівської міської ради Ольга Сивак.

довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній та місцевій валюті на рівні В-, прогноз стабільний.

Марічка Курило: журналістка