ЛКП «Лев» відновило роботу після карантину

Львівське комунальне підприємство «Лев», що опікується безпритульними тваринами, відновило роботу в повному обсязі після двотижневого карантину
     582  

Від сьогодні підприємство відновило відлов тварин, роботу клініки, грумінгу й інших підрозділів.

Нагадаємо, 1-14 січня на ЛКП «Лев» відбувався щорічний плановий карантин. Упродовж цього часу, окрім дезінфекційних карантинних заходів, підприємство проводило лише реєстрацію та чіпування тварин і здійснювало виїзди на ургентні виклики. Від сьогодні тут відновлено планову роботу: відлов тварин, стерилізацію, вакцинацію, лікування, грумінг, роботу клініки, а також роботу з прилаштування тварин у нові родини.

За час карантину тут було продезінфіковано усі приміщення та територію підприємства. Власними силами команда також провела ремонт чотирьох приміщень. Карантинні заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік.

Інформацію про чотирилапих, що потрапляють на підприємство та очікують на прилаштування, можна переглянути тут. http://lkplev.com/site/take-care

Познайомитися з цими собаками та котами можна на вул. Промисловій, 56 щодня без вихідних з 8:00 до 20:00; тел.: 068 535 4545.