Міськрада обіцяє активніше боротися з порушниками режиму тиші

Львівська міська рада звертає увагу мешканців і всіх суб’єктів господарювання, приватних закладів щодо дотримання режиму тиші та заборони реалізації і використання піротехнічних засобів, що визначено Законом України та відповідними ухвалами сесії ЛМР
     630  

Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, місто активізує роботу з правоохоронними органами стосовно дотримання цього законодавства.

«Є Закон України «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благоустрою населення», яким чітко визначено режим тиші у містах до 08.00. Є ухвала сесії ще 2010 року, є також ухвала про заборону реалізації та використання феєрверків, салютів та піротехнічних виробів. Чітко розписано, як має виконуватись режим тиші, які заходи мають бути, які стягнення за порушення. Міська рада зараз буде активізовувати роботу щодо закладів, які порушують режим тиші. Звертаємося до мешканців з проханням про це повідомляти, якщо є такі порушення, звертатися до органів поліції, районних адміністрацій. Є закон, є ухвала сесії – вони обов’язкові до виконання», – розповів Сергій Бабак, заступник міського голови з питань ЖКГ.

Нагадаємо, відповідно до ухвали №23 від 17.12.2015 року «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова», на території м. Львова заборонене використання та реалізація феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.