З турботою про тепло та затишок у Вашій оселі

Природний газ – це більше, ніж комунальна послуга. Це мільйони теплих і затишних домівок, здорових дітей та щасливих сімей за смачною вечерею
     708  

Гарантія добробуту вашого дому

Надійне газопостачання оселі є запорукою комфорту, особливо у зимовий період, саме тому так важливо вчасно оплачувати послугу, до того ж робити це дуже зручно за допомогою онлайн-платежів. Тепер оплата послуг “Львівгаз” стала більш зручною та простою на сайті EasyPay. Газ давно став безумовним атрибутом повсякденного життя, частіше за все ми й не замислюємося про його значення, однак завдяки йому ми маємо обігріті вітальні, де біля новорічної ялинки бавляться малюки, а за столом збираються рідні й друзі, гарячий душ після важкого робочого дня, можливість експериментувати зі стравами від шефа за плитою.

Ваша чітка громадянська позиція

Так, бути уважним у питаннях сплати за газ – це передусім турбота про власну сім’ю. Однак не варто забувати й про те, що це елемент соціальної відповідальності перед іншими людьми. Адже вчасна сплата на рахунок Львівгазу допоможе підкріпити бюджет організації й забезпечити безперебійні закупівлі блакитного палива у майбутньому, відтак що більше маємо громадян з відповідальною позицією, тим менш імовірною є зупинка в наданні послуг всім нам. Оператор електронних платіжних систем EasyPay надає необмежений доступ для всіх абонентів Львівгазу до онлайн-платежів.

Тепер це простіше простого

У багатьох необхідність щомісячної оплати за газ викликає неприємні згадки, адже важко забути часи, коли потрібно було стояти у черзі до каси. Сьогодні є маса способів, щоб перерахувати кошти Львівгазу, витрачаючи мінімум часу та зусиль. З-поміж інших, для користувачів інтернету доступною є опція перерахунків онлайн через електронну платіжну систему EasyPay.

Все, що потрібно для переказу коштів постачальнику, це:

  • Зайти на розділ сайту
  • Ввести номер особового рахунку
  • Обрати суму до сплати
  • Підтвердити операцію.

Процес сплати триває кілька хвилин, гроші будуть зараховані максимально швидко, а у вас залишиться море часу для інших важливих справ.

Економія родинного бюджету передусім

Сьогодні для багатьох сімей послуга з газопостачання означає серйозні витрати з гаманця, зважаючи на останні ціни, встановлені для блакитного палива. Для того, щоб щомісячна оплата не була обтяжливою, необхідно подбати про економію, в тому числі доцільним буде ретельно простежити об’єми споживання протягом певного періоду, визначити, де витрати можуть бути скорочені, та розробити план оптимізованого користування сервісом забезпечення природним газом від Львівгазу. Ваша родина – це держава в державі, тож ставитися до управління домашнім господарством потрібно так само відповідально, як ніби ви керуєте цілою країною. А контролювати стан розрахунків з Львівгазом буде простіше з послугою онлайн-платежів від EasyPay. Із сучасними цифровими методами управління домашніми фінансами ви зможете безтурботно насолоджуватися теплом й затишком кожного дня.