Керівниця відділення одного з банків на Львівщині привласнила майже десять мільйонів гривень

Зловмисниці повідомили про підозру у службовому підробленні та привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі
     539  

Як інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області, відповідно до своїх посадових обов’язків, 53-річна керівниця відділення банку здійснювала контроль за діяльністю філії, залучала клієнтів до співробітництва з банком, укладала з ними кредитні та депозитні договори, а також на підставі доручення від банку власноручно затверджувала та підписувала договори.

Як встановили правоохоронці, жінка пропонувала знайомим і друзям відкрити зручні депозитні рахунки. При цьому вона особисто роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади, а також заповнювала та оформляла документи, які мали бути переконливими доказами того, що гроші вкладника нібито зберігаються на рахунку в банку. Насправді ж рахунків не відкривали і гроші на них не надходили, оскільки керівниця не вносила кошти клієнтів у касу банківської установи, а привласнювала. Таким чином упродовж 2014-2015 років зловмисниця привласнила 9,9 мільйона гривень.

Працівники слідчого відділу Трускавецького відділення поліції повідомили жінці про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України. Нині вона перебуває під арештом.

Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.