Перевірити статус заявки на обласний конкурс проектів місцевого розвитку відтепер можна онлайн

Від сьогодні на сайті Львівської облради можна онлайн перевірити статус проекту, поданого на обласний конкурс проектів місцевого розвитку
     1113  

Від сьогодні, 3 січня, на сайті Львівської обласної ради, зайшовши на банер, можна перевірити статус проекту, поданого на обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Як зауважив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Іван Собко, новий сервіс у розрізі районів допоможе конкурсантам відстежити кількість заявок, що розглядаються; кількість зареєстрованих заявок; кількість відхилених заявок. Окрім того, для зручності працює пошук проектів за реєстраційним номером.

На 3 січня зареєстровано перші 35 заявок, 12 відправлено на доопрацювання.

«Основні помилки, які допускають конкурсанти при реєстрації: надсилають заявки за старими формами, а потрібно у відповідності до рішення Львівської обласної ради № 542; надають не повний пакет документів, особливо це стосується довідки балансоутримувача об’єкта (необхідний перелік у презентації); небюджетний внесок (кошти спонсора і фізичних осіб) надають одним рахунком, а потрібно окремо. Навчання проведено, тому просимо дотримуватися умов конкурсу», – наголосив Іван Собко.

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00.

На реалізацію проектів місцевого розвитку наступного року з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки.