Масштабна реконструкція українських доріг стартує вже у березні

Для цього використають 47 млрд гривень
     474  

Глава Уряду Володимир Гройсман доручив Міністерству інфраструктури та «Укравтодору» негайно взятись за підготовчі роботи, щоб вже навесні можна було приступити до ремонту та будівництва шляхів.

«Увага – будівництву доріг та їх безпеці. З настанням сезону, треба почати серйозне будівництво, аби забезпечити прорив у дорожній сфері, – сказав Володимир Гройсман. – Так само нам потрібно здійснити модернізацію та придбання нової техніки для будівництва та утримання доріг».

Цьогоріч планують зайнятися дорогами місцевого та державного значення. Йдеться також про коридор «Go highway», проект будівництва дороги Львів – Тернопіль – Херсон – Одеса, який з’єднає західний кордон з портами України.

Увагу приділять й іншим важливим дорогам, які входять до складу міжнародних транспортних коридорів в напрямку Сходу та Півдня.

Гройсман також наголосив, що потрібно провести моніторинг вже відремонтованих доріг. І якщо роботи були виконані неякісно – покарати винних:

«Так само серйозного контролю вимагає система утримання місцевих доріг та питання використання ресурсів. Кожна дорога має отримати максимально ефективне (будівельне) рішення».

Додамо, що у 2017 в Україні побудували 2100 км доріг.