Для потребуючих у Львові організують традиційні різдвяні вечері та святкові обіди

У переддень Різдва Христового, 6 січня, люди, які через певні життєві обставини не можуть відчути духовну атмосферу Різдва а родинному колі, зможуть спільно покуштувати традиційні святвечірні страви
     625  

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, різдвяні святвечори для потребуючих цього роуц організовують Український католицький університет, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Справа Скарбека».

На Різдво, 7 січня, вже традиційно у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться різдвяний обід. Його організовує Спільнота Святого Егідія.

Зокрема, для найбільш потребуючих відбудуться:

– Святвечір в УКУ (вул. Хуторівка, 35а, приміщення філософсько-богословського факультету). Його організовують орієнтовно для 300 потребуючих. О 14.00 відбудеться спів різдвяних колядок, о 15.00  – святкове богослужіння, а о 16.00 розпочнеться вечеря.

– Святвечір для потребуючих від БФ «Справа Скарбека» (в приміщенні за адресою: вул. Клепарівська, 33 – це двоповерхове приміщення поруч із готелем «Власта»). За попередньою інформацією, святвечір організовують для понад 50 потребуючих.  Початок – о 14.00.

– Святвечір в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а). Вечерю організовують орієнтовно для 35-40 осіб, які отримують в Центрі соціальні послуги. Початок – о 19.00.

– Святвечір від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя». Відбудеться у приміщенні Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Початок – о 15.00.

На Різдво Христове, 7 січня, потребуючі зможуть покуштувати різдвяні страви за святковим різдвяним обідом, що його традиційно організовують храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна мирянська спільнота Святого Егідія. О 15.00 у храмі (вул. Личаківська, 175) цьогоріч за різдвяні столи сядуть близько 300 потребуючих.