Собаки з ЛКП «Лев» потребують домівки або тимчасової перетримки

З 1 січня ЛКП «Лев» закриється на обов’язковий плановий карантин
     1139  

На підприємстві продезінфікують усю територію та приміщення – такі заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік. Але ще до початку карантину команда ЛКП «Лев» має важливе завдання, до якого закликає долучитися мешканців нашого міста: на підприємстві залишаються чудові безпритульні собаки, яким потрібно знайти постійний дім або ж хоча б тимчасову перетримку. Тварини здорові, вакциновані, стерилізовані та люблять спілкуватися з людьми. Під час карантину вони не можуть перебувати на території підприємства, тож тварин доведеться відпустити на місце їхнього відлову, якщо по них не приїдуть нові господарі.

Інформацію про собак, які мріють про родину, можна переглянути тут: lkplev.com/site/take-care. Познайомитися з ними можна на вул. Промисловій, 56 щодня без вихідних з 08:00 до 20:00; тел.: 068 535 4545.

Наголошуємо: попри дезінфекцію та карантинний режим, команда «Лева» не припинятиме роботи: проводитиме реєстрацію домашніх улюбленців, а також прийматиме собак в ургентних станах (наприклад, жертв ДТП) і тих, щодо яких отримуватиме звернення про покус.

Мустанг. Чудовий молодий красень-алабай. Попри свій серйозний вигляд, він виважений і неагресивний, знає деякі команди.

Моніка. Молода зворушлива красуня. Віддана собака, що стане чудовим охоронцем і другом.

Смокі. Молода красуня, метис лайки. Слухняна, уважна, енергійна та активна, компаньйон, охоронець і друг.

Реймонд. Молодий собака з дуже зворушливим оглядом. Соціалізований та охоче виконує базові команди.

Веда. Надзвичайно компанійська собака. Розумна та чудово піддається навчанню. Найкращий друг та охоронець.

Мартін. Цей рудий вовк також потрапив у ЛКП «Лев» з вулиці з нашийником. Він молодий. Наразі трішки лякливий. Та при спілкуванні, коли його гладять за вушком, починає довіряти людині й чемно йти поряд на повідку.

Лютер. Кудлатий красень, метис лайки. Молодий, гавкучий, піддається навчанню. А після грумінгу став ще пухнастішим і красивішим.

Баунті. Молоденька красуня віком до року. Вона особлива, бо має тільки три лапки. Втратила четверту внаслідок ДТП. Попри те, вона соціалізована та дуже орієнтована на людину, проте потребує догляду та родини, яка її любитиме та піклуватиметься.

Джина. Невеличка зворушлива красуня. Після смерті своєї господині стала замкнутою та трохи недовірливою до людей, але після тривалого перебування на ЛКП «Лев» почала виходити з клітки та навіть дає себе погладити, любить, коли з нею спілкуються. Нею опікується притулок Милосердя, але ми будемо щасливі знайти для неї найкращі руки!

Фото: Марта Сирко, Катя Акварельная, ЛКП «Лев»