Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру в Академію сухопутних військ України

Пластуни львівського осередку скаутської організації «Пласт» відвідали Національну академію сухопутних військ України ім. Петра Сагайдачного, куди принесли Вифлеємський вогонь миру
     680  

За словами координатора акції від Пласту Ірини Сороки, пластуни взяли участь у недільній службі курсантів академії.

«Пластуни зробили дуже важливу річ, яка буде мати позитивні наслідки в майбутньому», – зауважив Тарас Гривул, пластун, офіцер відділу з питань роботи з особовим складом Академії капітан.

«В Академії Сагайдачного навчаються курсанти з усієї України. Протягом кількох років вони здобувають знання з військової справи та виховуються відповідальними громадянами держави. Більшість із них, отримавши лейтенантські погони, вирушать на передову. І дуже важливо, щоб це Різдво із традицією Вифлеємського вогню запам’яталося їм і надихало в подальшій службі. Не менш важливо, щоб курсанти знайомилися із діяльністю Пласту, – додав він. – Можливо, в недалекому майбутньому наша співпраця буде більш активною, що буде корисним як для Збройних сил України, так і для усіх пластунів».

Цього тижня пластуни Львова також відвідали Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

«Кожен похід з Вифлеємським вогнем приносить незабутній досвід. Ми обійшли вже дитячі будинки, шпиталі і продовжуємо нести тепло і мир до студентів, дітей, представників різних професій», – зазначила Ірина Сорока.

Зауважимо, що до дня святого Миколая члени львівського осередку організації «Пласт» відвідали дитячі будинки, куди окрім Вифлеємського вогню принесли подарунки для дітей, а також молодші пластуни показали приготовлені ними вистави. Загалом відвідали 6 будинків, де проживає і навчається 535 дітей.

У передріздвяний період Вифлеємський вогонь миру завдяки Пласту потрапив до Львівської обласної клінічної лікарні та Військово-медичного клінічного центру західного регіону. Після церемонії передачі символу миру мешканцям Львова 17 грудня, пластуни також відвідали Львівську Ратушу та Винниківську міську раду.