Згадати все: Львівщина-2017 в ілюстраціях (ч. 2)

"Львівська газета" продовжує згадувати тих, хто прославив Львівщину на всю країну, а подекуди й світ
     682  

Липень

На Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат та Міжнародному турнірі пам’яті ЗМС Якова Куценка, що відбулися у Скадовську, Херсонської області, юнацька важкоатлетична збірна Львівщини побила три рекорди. Львів’янин Юрій Гринчук встановив рекорд України з поштовху 140 кг та у сумі двоборства 250 кг, виконавши норматив майстра спорту України. Богдан Гоза встановив новий рекорд України у ривку 135 кг, до слова, це один з восьми рекордів жидачівського атлета за цей рік.

Фото: loda.gov.ua

Львів’янин Станіслав Горуна став чемпіоном з карате на Всесвітніх іграх 2017 року. Всесвітні Ігри – це міжнародні комплексні змагання з тих видів спорту, які не входять до програми Олімпійських ігор.

Фото: zik.ua

На чемпіонаті Європи з паверліфтингу серед ветеранів спорту, що проходив у Чехії, єдиним представником збірної України був майстер спорту з Трускавця Петро Олар, власне, він і став чемпіоном. Окрім того, у присіданнях та жимі Петро Олар виборов малі золоті нагороди, а в тязі – срібну.

Фото: lifeinfo.com.ua

Серпень

Фельдшерка зі Львівщини – найкращий медик України. Мирослава Савчак, яка працює у пункті екстреної медичної допомоги “Чижиків” (Пустомитівський район), стала лауреатом премії “Орден Святого Пантелеймона” у номінації “Найкращий медик”. Ця премія – своєрідний “Оскар” в медицині.

Фото: lv.redcross.org.ua

Львівський режисер та сценарист Тарас Каляндрук став Лауреатом Премії імені Івана Франка. Його документальний фільм “Віденські стежки Івана Франка. Подорож на захист честі”, що розповідає про навчання і наукову роботу Франка у Віденському університеті, визнано переможцем у номінації “За найкращий твір у телевізійній сфері”!.

Львів’янка Юлія Ткач-Остапчук здобула срібну нагороду зі спортивної боротьби на чемпіонаті світу-2017, що проходив у Парижі. Таким чином спортсменка зібрала повну колекцію відзнак світової першості, адже у 2014 вона виборола “золото”, а у 2015 – “бронзу”.

 

Фото: academy.ssu.gov.ua

Читайте також Згадати все: Львівщина-2017 в ілюстраціях (ч. 1)

Далі буде…