У Львові за шахрайство засудили адвоката

Йому призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі
     897  

Прокуратура Львівської області здійснювала процесуальне керівництво та підтримувала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно адвоката, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому). Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Як з’ясували під час досудового розслідування, ще у 2013 році зазначений адвокат обіцяв придбати для мешканки Львова автомобіль марки «Тойота».

Проте після отримання від жінки понад 10 тисяч доларів США адвокат жодних дій щодо автомобіля не вчинив, а грошей не повернув.

Відтак вироком Шевченківського районного суду м. Львова від 21 грудня 2017 року зловмисника визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Окрім цього, задоволено цивільний позов потерпілої про відшкодування понад 260 тис грн матеріальної та 10 тис грн моральної шкоди.