ПриватБанк подарував смартфони студентам з Електронним мобільним студквитком

Студентам «Львівської політехніки» пощастило і на свято 19 грудня Ярина Герега та Дмитро Сахарук отримали сучасні смартфони від ПриватБанку
     608  

Вони перемогли в акції для студентів, які використовують мобільний студентський квиток. І Ярина, і Дмитро задоволені інновацією, адже це сучасно та зручно.

Нагадаємо, Електронний мобільний студквиток робить життя та навчання студентів максимально легким і комфортним. Проект впровадження «Електронного мобільного студентського квитка» ініційований НУ «Львівська Політехніка» та ПриватБанком за погодженням Міністерства освіти і науки України та в партнерстві зі Львівською міською радою.

Студентський електронний квиток працює з осені, а його оформлення – безкоштовне.

«Понад 60% студентів Львівщини отримують свої стипендії через ПриватБанк. Найважливіше для кожного студента – максимально легко та комфортно отримати доступ до всіх можливих наукових, фінансових, культурологічних ресурсів, щоб здобути якомога більше знань і корисних навичок, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Важливо, що навчальним закладам в перспективі не буде потрібно купувати додаткове обладнання, доступ студента-власника «Електронного мобільного студентського квитка» до бажаних ресурсів здійснюється шляхом сканування QR-коду через мобільний додаток Privat24».

Як повідомили ініціатори проекту, квитки будуть безкоштовними для кожного студента «Львівської Політехніки». Щодо наповнення розробники наголошують – через електронний квиток студент матиме змогу отримувати розклад, консультації до іспиту, доступ до електронних засобів навчання, опитування й анкетування тощо.

Дізнатися докладну інформацію про кар’єру у ПриватБанку можна на сайті або у ФБ.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації – на сайті або у ФБ.