Паркування в центрі Львова подорожчало вдвічі

Сьогодні, 21 грудня, на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова»
     1128  

За інформацією пре-служби Львівської міськради, згідно з цією ухвалою, вартість паркування підняли до 20 грн, 15 грн та 10 грн.

«Ми прийняли документ про збільшення паркування у Львові. Плата на закритих майданчиках за годину буде не більше 20 гривень, на відкритих у центральній частині міста – 15 грн, інша територія – 10 гривень, як це було передбачено в місті. Це пропозиція виконавчих органів і депутатського корпусу. Головне зараз – це контроль тих машин, які паркуватимуться, аби власники сплачували за це паркування», – зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

За її словами, плата за паркування сплачується до міського бюджету залежно не від місця паркування, а від території, яку займає ця ділянка. Оскільки центральну частину міста загалом обслуговує ЛКП «Львівавтодор», у міськраді сподіваються, що це буде достатня сума коштів для того, щоб вони могли утримувати своє підприємство та підвищувати зарплату працівникам.

До цього рішення плата за паркування складала 10 гривень, зараз вона для центральної частини збільшилася вдвічі.