Мешканець Львівщини передавав у «ЛНР» інформацію про Збройні сили України

На Львівщині чоловіку повідомлено про підозру у сприянні незаконній діяльності терористичної організації «ЛНР»
     672  

Учора, 19 грудня, затримано мешканця Львівщини та повідомлено йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації). Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Як з’ясували під час досудового розслідування, вказаний чоловік упродовж серпня-грудня цього року передавав представникам терористичної організації «ЛНР» інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів Збройних сил України, а також правоохоронних органів на території Луганської області.

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчий відділ УСБУ у Львівській області здійснює досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні. За скоєне в разі доведення вини підозрюваному «світить» від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.