Чотирьом бійцям АТО місто надасть кошти на ремонт житла

Сьогодні під час сесії депутати проголосували за ухвалу «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції»
     535  

За підсумками роботи групи, допомогу по 150 тис. грн. отримають 4 бійці. Робоча група вирішила рекомендувати надати одноразову матеріальну допомогу у розмірі по 150 000 грн. Панченку Р.О., Легкодуху В.В., Калитюку С.М., Кирєєву А.Ю. Загальна сума допомоги становить 600 000 грн.

Ухвалу підтримали 56 депутатів.

Як розповіли в управлінні соціального захисту ЛМР, у 2017 році надано квартири 9 родинам людей з інвалідністю І-ІІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, з них: інваліди війни І групи – 5 родин. Сім’ї, яким надано квартири, – це, зокрема, військовослужбовці, яких визнано особами з інвалідністю І групи. Отримавши житло, вони потребують надання одноразової матеріальної допомоги, оскільки не мають достатньо коштів для проведення відповідних ремонтних робіт в отриманих ними квартирах.

Відтак було утворено робочу групу для напрацювання порядку надання допомоги членам родин загиблих учасників антитерористичної операції та особам з інвалідністю внаслідок війни І та ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції у проведенні ремонту житла, до складу якої ввійшли депутати міської ради, представники управління житлового господарства ЛМР, управління соціального захисту ЛМР, Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, громадських організацій учасників антитерористичної операції.