Клієнти ПриватБанку зможуть купувати будь-які товари на Prom.ua на виплату

Клієнти ПриватБанку зможуть купувати на виплату будь-які товари на Prom.ua, оплачуючи просто на сайті лише частину покупки
     780  

Найбільший український маркетплейс і ПриватБанк запустили технологію онлайн-кредитування, що дає змогу всім інтернет-підприємцям маркетплейсу продавати товари в кредит, а покупцям – оформляти розстрочку просто на сайті продавця.

«Ми запускаємо зручний сервіс онлайн-кредитування, для якого не потрібні кредитні експерти та додаткові дзвінки. Він дозволяє українцям навіть уночі купувати товари в кредит, – коментує Євген Васильцов, керівник Напрямку з роботи з торговельними підприємствами ПриватБанку. – Ліміт за сервісом «Оплата частинами» розраховано персонально для кожного клієнта банку».

Усі продавці маркетплейсу зможуть легко підключити сервіс онлайн-кредитування в особистому кабінеті компанії на порталі Prom.ua, обравши додаток «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка». Потім усе просто: щоб оформити покупку на Prom.ua на виплату, покупець обирає товар на сайті продавця та зазначає реквізити своєї пластикової картки. Після цього залишається підтвердити операцію за допомогою пароля, що приходить на мобільний телефон клієнта, і отримати підтвердження банку про можливість видачі кредиту.