Собаки з ЛКП «Лев» шукають дім

Упродовж 1-14 січня у ЛКП «Лев» – щорічний карантин
     5477  

На підприємстві буде продезінфіковано всю територію та приміщення – такі заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік. Але, попри дезінфекцію та карантинний режим, команда «Лева» не припинятиме роботу: проводитиме реєстрацію домашніх улюбленців, а також прийматиме собак в ургентних станах (наприклад, жертв ДТП) та тих, щодо яких ми отримуватимемо звернення про покус.

Проте на підприємстві залишаються чудові безпритульні собаки, які шукають дім. Тварини здорові, вакциновані, стерилізовані та люблять спілкуватися з людьми. «Під час карантину вони не зможуть перебувати у нас, тож нам доведеться відпустити їх на місце відлову, якщо по них не приїдуть господарі! Ми дуже сподіваємось, що за ці два тижні до початку карантину ми зможемо знайти домівки для кожного хвостатого! Тут ви можете побачити собак, що мріють про родину: lkplev.com/site/take-care», – кажуть у ЛКП «Лев».

Читайте докладніше про кожного із собак на фото і приходьте знайомитися в ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56. ЛКП працює щодня без вихідних з 08:00 до 20:00; тел.: 068 535 4545.

Баунті. Молоденька красуня віком до року. Вона особлива, бо має тільки три лапки. Втратила четверту внаслідок ДТП. Попри це, Баунті соціалізована та дуже орієнтована на людину, проте потребує догляду та родини, яка її любитиме та піклуватиметься про неї.

Афіна. Молода білявка. Любить спілкування з людьми. Молоденька, віком близько року. Наразі трішки ляклива, але швидко звикне до нової родини. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, що люблять тварин.

Джина. Невеличка зворушлива красуня. Після смерті своєї господині стала замкнутою та трохи недовірливою до людей, але після тривалого перебування на ЛКП «Лев» почала виходити з клітки та навіть дає себе погладити, любить, коли з нею спілкуються. Нею опікується притулок «Милосердя», але Джина буде щаслива знайти найкращі руки!

Лютер. Кудлатий красень, метис лайки. Молодий, гавкучий, піддається навчанню. А після нашого грумінгу став ще пухнастіший і красивіший.

Ред. Молодий зворушливий красунчик. Цей собака потребує люблячої родини. Він просто обожнює прогулянки, добре гуляє на повідку та виконує базові команди.

Ендрю. Зворушливий метис спанієля. Потрапив до ЛКП «Лев» з нашийником, але, на жаль, господарі так і не прийшли по нього. Тому для цього красеня тепер шукають постійного господаря. Він чемний, слухняний, розумний, виконує деякі базові команди.

Скрудж. Молодий, зворушливий, грайливий, гавкучий собака. Стане чудовим другом та охоронцем для своєї нової родини.

Будік. Лабрадор. Ще один породистий собака, який потрапив до ЛКП «Лев» із нашийником, проте досі перебуває там. Для нього шукають відповідального господаря, який візьме до уваги рекомендації кінолога та продовжить навчати цього непосидючого красеня.

Мартін. Цей рудий вовк також потрапив до ЛКП «Лев» із вулиці з нашийником. Він молодий. Наразі трішки лякливий. Та при спілкуванні, коли його гладять за вушком, починає довіряти людині та чемно йти поряд на повідку.

Фото Марти Сирко

Ще більше собак, що досі шукають дім, тут: https://goo.gl/Bw9mGz