Проїзд по 5 грн. Подорожчання в ілюстраціях

Від сьогодні подорож громадським транспортом Львова коштує 5 гривень
   Єлизавета Чип   2782  

lviv1256.com

Новий тариф виконком Львівської міської ради погодив ще 14 грудня. Тоді заступник мера з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак казав, що економічно обґрунтована вартість проїзду – 6,80 грн, проте, на думку міського голови Андрія Садового, такий тариф не відповідав би платоспроможності населення: «Не 7, а 5 грн. Я не маю морального права ставити на голосування більший тариф, бо люди фізично не мають можливості платити».

Джерело: lviv1256.com

За словами виконуючого обов’язки начальника управління транспорту Львівської міської ради Олега Партики перегляд тарифу вже давно на часі. Мовляв, цього вимагає законодавство, адже від останнього підняття тарифу ціна палива зросла аж на 50%, а заробітна плата – на 133%, окрім того, підвищилася вартість запчастин та матеріалів.

Джерело: lviv1256.com

Проте, чи поліпшить зростання тарифу умови перевезення, комфорт та безпеку пасажирів, – не зазначив жоден з владних мужів.

Сьогодні проїзд маршруткою, особливо в час пік, більше нагадує квест «залишитися в живих».


Вони розсипаються під час руху.

Джерело: facebook.com

Не перестають дивувати багатим тваринним та рослинним світом.

Джерело: facebook.com

На маршрути виїжджають далеко не всі автобуси, а про стабільний графік руху львів’янам, поки що, доводиться тільки мріяти.

Нещодавно спільнота «Варта1» склала рейтинг найгірших маршруток. У «топі» опинилися автобуси №19, 23, 40, 50 та 138, що курсують вулицею Пасічною, найгіршими їх визнали 28% користувачів: «Це й не дивно, оскільки в даному районі єдиним громадським транспортом є «жовті маршрутки», яких критично мало та які часто доводиться чекати по годині часу», – наголошують активісти.

Напрямок Рясного, а саме маршрути №50, 11, 131, 49, 217А, 30, 1001, критичним визнали 19,7% користувачів. Загалом в опитуванні взяли участь 6 552 особи і з них лише 244 проголосували за маршрути, роботою яких задоволені.

Джерело: facebook.com

«… Якщо в напрямку курсують великі автобуси з невеликими інтервалами, то громада задоволена, якщо ж про напрямок забули і мешканець мусить користуватися вщент забитим транспортом, що курсує з інтервалом в годину, то терпець уривається», – роблять висновки ініціатори опитування.