Львів хочуть зробити молодіжною столицею України

«Інститут міста» запрошує на публічну зустріч-обговорення
     608  

Команда КУ «Інститут міста» спільно з управлінням молоді і спорту Львівської міської ради активно готують заявку на конкурс «Молодіжна столиця України». Ініціаторами цього конкурсу є Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. А основна мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

«Протягом грудня команда КУ «Інститут міста» провела 20 зустрічей з основними зацікавленими сторонами процесу розвитку молодіжної політики в місті. Це представники громадянського суспільства, профільні управління міської ради, депутати та лідери молодіжної думки. Результати цих обговорень та інша аналітична, статистична робота стали основою для заповнення заявки на конкурс.

Отож усіх, кого цікавить молодь у нашому місті, запрошують на презентацію напрацювань, здійснених у процесі роботи над заявкою на конкурс «Молодіжна столиця України». Презентація відбудеться 21 грудня, о 18.00 у каб. 108 міської Ратуші (пл. Ринок, 1). Також пропонуємо спільно доопрацювати заявку та обговорити «білі плями» молодіжної політики у місті. Лише разом ми зможемо сформувати актуальні пріоритети розвитку молодіжної політики в 2018 році», – розповідають у КУ «Інститут міста».