7 ідей альтернативних ялинок

"Львівська газета" пропонує цікаві варіанти альтернативних ялинок, які подарують таке ж відчуття свята, як і лісова красуня
     2423  

Фото: epochtimes.com.ua

Штучні ялинки вже кілька десятків років успішно крокують в ногу із живими. Придбати їх не складно – перед святами багато таких ялинок, сосен чи смерек різної висоти і кольорів продають у магазинах та на ринках. Ціновий діапазон коливається від кількох сотень до декількох тисяч гривень.

Така ялинка дорожча за живу, але практичніша. Її можна розкласти тоді, коли душа вимагає свята негайно. І тримати прикрашеною доти, доки захочеться – осипатися ж вона не буде.

Якщо ж вам бракує неповторного запаху лісу та хвої, який асоціюється з Різдвяними святами, спробуйте прикрасити хату ялинковими гілками. Їх можна купити чи принести з лісу самому. І аромат у хаті буде, і ялинка у лісі житиме.

З ялинових гілок роблять найрізноманітніші композиції і прикрашають таким же декором, як і ціле деревце.

А ще можна посадити ялинку. І якщо у вас квартира, а не заміський особняк – це аж ніяк не перешкода. Маленька ялиночка запросто може “жити” у горщику.

Кольорові ілюмінації завше нагадують американські фільми. Досягти новорічного настрою можна, просто використавши гірлянди. На вікні, чи на стіні, на дверях, чи в будь-якому іншому місці – де душа забажає. Кольорові вогники – це завжди свято.

Ялинку запросто можна зробити із сухих гілок будь-якого дерева. Не вірите? Подивіться на ці фото. Можна пофарбувати їх у білий колір, додати блискіток і почепити ті ж гірлянди.

А от книголюби можуть у ці дні знайти інше застосування своїй бібліотеці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Імпровізовані ялинки можна зробити із будь-яких підручних матеріалів. Наприклад, з гілочок. Було б бажання і натхнення.