У Львові відкрили центральну ялинку (фото)

Під час відкриття місту передали Вифлеємський вогонь миру
     3514  

Фото: Ярина Михалонок

17 грудня у Львові, на площі перед оперним театром, урочисто відкрили новорічну ялинку. Найменші діточки із капели «Дударик» виконали «Щедрик» у новому звучанні, інформує прес-служба ЛМР.

Під час відкриття львівський осередок Національної скаутської організації «Пласт» передав мешканцям міста Вифлеємський вогонь миру.

«Вифлеємський вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого з чим нам асоціюється Різдво. Ми хочемо, щоб цей символ миру осягнув якомога більше помешкань. Пластуни щорічно беруть на себе роль тих, хто приносить його до хат львів’ян», – зазначив голова Пласту у Львові Матвій Дух.

Головна ялинка Львова цьогоріч має зовсім іншу концепцію. 18-ти метрова красуня представлена у кращих європейських традиціях: тільки монохромні прикраси та вишукана ілюмінація. Перед собою організатори ставили завдання створити відчуття домашнього затишку і свята, щоб передусім комфортно було мешканцям Львова. Про це розповіла арт-директор компанії «Львівські ярмарки» Ольга Гренюх.

Нагадаємо, 50-річну зелену красуню Львову подарувала Любов Поврозник. Ялинку ще у понеділок встановили на головній площі міста біля Оперного театру. Як розповіла Любов Поврозник, дерево на подвір’ї розрослось і його необхідно було зрізати. Деревце саджали ще її батьки. Тепер воно стало надто великим і навіть небезпечним для мешканців будинку. Тож родина вирішила зробити Львову святковий подарунок.