Палац Потоцьких став Зимовою резиденцією Львова (програма заходів)

Тут до 15 січня усі охочі зможуть проводити презентації, виступи та представляти творчі доробки

     1612  

Vgorode.ua

Щотижня у Палаці відбуватимуться квести «Жив-був пес у Потоцьких». А кожної п’ятниці 0 17:00 між переможцями розігруватимуть призи. В останній день Резиденції, 15 січня, розіграють головний приз між усіма учасниками квесту, які дали правильні відповіді.

На відвідувачів також чекає чудова екскурсія Соломії Трильовської «Різдвяні оповідки про Львів». Її проводитимуть щонеділі о 13:00. З7 січня, на Різдво, яке також випадає на неділю, екскурсію перенесуть на понеділок, 8 січня.

У ніч з 31 грудня на 1 січня Зимова резиденція буде відчинена до 2 години ночі.

Крім того, організатори запрошують на виставки. Будуть постійні експозиції: І-й поверх – виставка Інтер’єри Палацу Потоцьких, ІІ-й поверх – виставка Європейське мистецтво XIV – XVIII ст.

До 21 грудня працюватиме виставка «Інфанта Маргарита у Львові». Вона відбуватиметься у форматі зустрічі з однією картиною. Це одна із найцінніших картин, які є в Україні, шедевр періоду «золотої доби» іспанського малярства. На виставці також є інсталяція – сукня та прикраси а-ля інфанта, які можна одягати і фотографуватись.

А до 15 січня 2018 львів’яни та гості міста мають можливість переглянути виставку «Carte Postale: Жінка на зламі епох». Тут можна оглянути ретро-листівки кінця ХІХ – початку ХХ століття з приватної колекції Оксани Бобошко Вандерховен. На них показані характерні зображення струнких, вигнутих, як стебло, жінок, з розпушеними пасмами волосся у дивних кучерях.

Трохи довше, до 20 січня, працюватиме виставка «Музей князів Любомирських. Не/забута історія». Тут можна буде ознайомитися з численними відреставрованими експонатами. Впізнані і невідчитані портрети знатних осіб розповідають кожен свою Історію.

Майже увесь рік, до 30 жовтня 2018-го, діятиме виставка «Золота симфонія епохи». Вона унікальна тим, що тут представлять предмети з дорогоцінного металу вишуканої обробки, Виставка відображає суспільне та духовне життя давніх культур народів, що населяли Причорноморські степи від VI до ІІ ст. до н.е.

Усі відділи Львівської національної галереї мистецтв працюють за зимовим графіком: вівторок-п’ятниця 10:30-17:00, субота-неділя, 10:00-17:00. Вихідний день – понеділок.

Поціновувачам мистецтва також будуть цікавими виставки Палацу Лозинських, що на вул. Стефаника, 3.  Постійна експозиція – Європейське мистецтво ХІХ – ХХІ ст.

Програма святкових заходів