ЛКП «Львівелектротранс» просить зголоситися власників самовільно встановлених кабельних мереж та додаткового обладнання на електроопорах підприємства

Власників просять зголоситися до 10 січня 2018 року
     530  

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з інвентаризацією контактної мережі тролейбусно-трамвайних ліній по всьому місту, ЛКП «Львівелектротранс» просить до 10 січня 2018 року зголоситися всіх власників контактних підключень та кабельних мереж, які розміщено на опорах, що перебувають на балансі ЛКП «Львівелектротранс».

«Усіх власників діючих мереж просимо зголоситися у приймальню головного інженера ЛКП «Львівелектротранс» Володимира Коваліва за адресою: вул. Сахарова, 2 (3-ій поверх) або за телефоном (032) 238 68 50 з понеділка до четверга, з 08.00 до 17.15, а в п’ятницю до 16.00 (обідня перерва – з 12.00 до 13.00) або надіслати свої контакти на електронну адресу підприємства: secretary.let@gmail.com. Потрібно узгодити дії з відключення та демонтажу існуючих мереж з подальшим підключенням та розміщенням контактних мереж на нових опорах на договірній основі.

У разі випадку, якщо власники кабельних мереж та підключень не зголосяться до 10 січня, мережі демонтують силами служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс», якщо не буде укладено відповідних договорів», – повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».