Четверо дітей із Закарпаття у Львові влаштували собі «екскурсію», поки їхні мами були в магазині

Діти вирішили не чекати, доки мами повернуться з магазину, і самотужки помандрували ознайомлюватися зі Львовом
     828  

Як інформує Патрульна поліція Львова, вчора під час патрулювання центральної частини міста близько 23 години інспектори помітили на зупинці громадського транспорту чотирьох дітей із сумками. Патрульні зупинились і поцікавились, що діти роблять самі в такий пізній час. Двоє хлопчиків і двоє дівчаток, віком 8-10 років, повідомили, що приїхали із Закарпатської області з мамами на закупи до новорічних свят. І коли мами залишили їх на вокзалі, а самі пішли в магазин, діти вирішили помандрувати в центр міста самостійно.

Патрульні поліцейські повідомили про цей факт у відділ ювенальної превенції, а згодом відвезли дітей до Шевченківського відділу поліції, де нагодували. Після оформлення всіх необхідних документів малюки поїхали у притулок на вулиці Левандівській. Тоді інспектори вирішили знайти матерів цих дітей.

Обстеживши прилеглі території біля Залізничного вокзалу, на вулиці Чернівецькій патрульні помітили трьох жінок, які плакали. Це були матері знайдених дітей. Поліцейські заспокоїли їх і повідомили, що діти вже відпочивають, а вранці вони мають приїхати в притулок для остаточного з‘ясування обставин. Жінки подякували поліцейським.