Вчора у Львові чадним газом отруїлися троє осіб

Постраждалих госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні
     641  

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 13 грудня о 22.18 у Львові у квартирі на вул. Коновальця, 85, (Франківський район, ЛКП «Львівський ліхтар»), отруїлися, ймовірно, чадним газом троє осіб. Постраждалих у стані легкої та середньої важкості було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні.

Зокрема, постраждали: жінка, 1987 року народження (10%  карбоксигемоглобіну); жінка, 1986, року народження, (8%  карбоксигемоглобіну); чоловік, 1986 року народження (22%  карбоксигемоглобіну).

Причини події з’ясовують.

Мерія застерігає мешканців дотримуватися правил користування газом у побуті, адже від початку року обліковано 39 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 77 людей, 20 з яких – діти. Смертельних випадків, на щастя, немає. Головною ж причиною отруєння чадним газом є недбале ставлення до газових приладів, неуважність, герметичність вікон, вхідних дверей і відсутність при цьому провітрювачів, недотримання елементарних правил безпеки.