У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія»

Зателефонувавши на номер 0 800 50 99 66 можна отримати інформацію про реєстрацію у центрах зайнятості, надання послуг працедавцям тощо
     834  

https://www.prostir.ua

«Гаряча лінія» стартувала сьогодні.

«До сьогодні у кожній області працювали відповідні місцеві телефони «гарячих ліній». Проте була відсутня єдина централізована служба, яка б надавала інформаційно-консультаційні послуги. Відтепер це – єдиний простий та безкоштовний номер, за яким можна зателефонувати і отримати відповіді на питання, що хвилюють. Ми почуємо кожного, адже служба зайнятості з дня у день поліпшує якість надання населенню послуг, які стають більш доступними», – сказала заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

Вона наголосила, що Служба зайнятості щорічно надає послуги із працевлаштування майже 1,5 млн людей. А щодня забезпечує роботою більше 3 тисяч українців.

Тож «гаряча лінія» спростить звернення громадян до Служби.

Важливо, що за номером 0 800 50 99 66 можна отримати інформацію про перелік документів, які потрібні для послуг, а також дізнатися контакті телефони центрів зайнятості.

Натомість про виплати по безробіттю чи будь-які конфіденційні дані про людину по телефону не говоритимуть. Таку інформацію можна буде дізнатися лише у ЦЗ з документом, який засвідчує особую

У Службі зайнятості також кажуть, що готові вислухати пропозиції щодо поліпшення роботи конкретного центру зайнятості чи служби зайнятості в цілому.