Нагороджено переможців конкурсу «Життя без сміття» (прізвища)

     536  

Сьогодні, 14 грудня, відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Життя без сміття»

Про це інформує Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, який і організував конкурс, присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки.

До участі в конкурсі було подано 44 екологічні проекти.

Цьогоріч переможцями конкурсу «Життя без сміття-2017» стали:

І місце – Грицак Юрій Степанович (13 років), Львівська лінгвістична гімназія, з навчальним проектом про переробку органічних харчових відходів зі шкільної їдальні за допомогою ефективних мікроорганізмів (ЕМ). У підсумку переробки отримано рідину, яку використовують для прочистки/дезінфекції каналізаційних труб, і компост, який можна передавати в агропідприємства регіону для підживлення ґрунту.

ІІ місце – Сопотницька Анастасія Володимирівна (15 років), Попелівський НВК І-ІІІ ст. Дрогобицького району, з проектом «Я обираю екосумку». У підсумку проекту в межах с. Попелі Дрогобицького району здійснено великий крок для розвитку свідомості місцевого населення, адже полотняні сумки можна використовувати а побуті неодноразово, на відміну від звичайних пластикових пакетів.

ІІІ місце – Демчина Наталія Романівна (14 років), ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району, з проектом про облагородження парку ХІХ століття. До роботи в парку долучилися не лише учні школи, а й всі охочі, а кошти для проведення робіт зібрали, здаючи макулатуру та склотару.
Переможці отримали цінні призи, а всі учасники, які подали роботи на конкурс, отримають сертифікати.