Михайло Дідух відзвітував перед ряснянцями про роботу депутата у 2017 році

Заступник голови фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді, депутат Михайло Дідух прозвітував перед своєю громадою у Рясному про роботу в 2017 році
     834  

Передусім наголосив, що упродовж року, як і у 2016-му, тривала активна робота з покращення благоустрою та інфраструктури у мікрорайоні. Загалом, за результатами запитів і звернень, було реалізовано 15 об’єктів.

«Так уже склалося, що впродовж багатьох років владі було байдуже до проблем Рясного. Тож наразі тут доводиться зосереджуватися на, здавалося б, елементарних речах, але які дуже важливі для комфорту громадян. Це ремонт міжквартальних доріг, встановлення вуличного освітлення, аби мешканці могли безпечно добиратися до власних будинків, під’їздів», – говорить Михайло Дідух.

За рік вдалося освітити низку вулиць, капітально відремонтували хідники та дорогу біля будинків на вул. Шевченка, 368-366-а, 366-б, 344-344-а, 396, 352 та 354, дорогу через місцевий ринок і хідник від вул. Шевченка, 358 до ринку.

«Ще один важливий момент. У 2017 році ми продовжили початий торік процес каналізування Рясного. Зокрема вулиця Брюховицької та Ряснянської. Не зупинятимемося й наступного року. Вже є проектно-кошторисна документація на каналізування другої половин Брюховицької та прилеглих вулиць. Для мене це питання принципу, аби всі ряснянці у ХХІ столітті могли користуватися цим звичним благом цивілізації», – наголосив Михайло Дідух.

Окрім того, за рік, що минає, спільно із колегами з «Народного контролю» вдалося домогтися відкриття ЦНАПу в Рясному, виділення коштів на будівництво моста на перетині вул. Шевченка-Ковча, де роботи мають розпочати вже влітку 2018-го року. Також незабаром у мікрорайоні запрацює медіатека. Збільшилася кількість автобусів на маршруті №6а.

«Веду перемовини про облаштування повноцінної поліклініки в Рясному. Підбираємо приміщення. Розглядаємо варіант вулиці Шевченка, 350 б. І результати вже є, які налаштовують на позитивний лад», – додав депутат.

За його словами, вже є пріоритетні завдання на 2018 рік. Це контроль виготовлення ПКД для дороги від вул. Шевченка до вул. Роксоляни, що має з’єднати Рясне та вул. Ряшівську. Обов’язковим є прокладання хідника на вул. Брюховицькій після завершення її каналізування, адже наразі мешканцям доводиться ходити по проїжджій частині.

«Окрема тема – розвиток дозвілля і відпочинку ряснянців. На фінішній прямій – громадський простір «Рясна алея». Також плануємо у наступному році провести реконструкцію спортивного майданчика СЗШ №92 та побудувати у мікрорайоні сучасне мультиспортивне поле, аби наші діти, молодь розвивалася, реалізовувала себе», – наголосив Михайло Дідух.