Вперше у Львові відбудеться новорічне шоу для всієї родини «Холодне серце»

9 січня о 13.00 та о 18.00 у Львівській обласній філармонії відбудеться новорічне шоу для всієї родини «Холодне серце»
     1483  

Сьогодні актори «Холодного серця» перебувають на гастролях у Німеччині. Протягом року вони збирали аншлаги в різних країнах світу, а невдовзі знову повернуться на Батьківщину і вирушать у тур містами Західної України.

На противагу академічним театрам, ця трупа акторів йде в ногу з часом, тому свої вистави робить сучасними, повними вражаючих трюків і перетворень, які цікаві сучасним діткам. І, як невдовзі переконається Львів – не тільки діткам, а й дорослим, які на виставі отримують не менше задоволення, ніж малюки. Усмішками сяють всі-всі у залі, разом підспівуючи пісні з легендарного мультфільму «Холодне серце», що є найкасовішим за всю історію кінематографа.

Цю постановку, повну чарівництва і спецефектів, пісень, танців і неочікуваних поворотів сюжету, привезе команда продюсерського центру MadeinOdessa.

Над постановкою «Холодного серця» команда продюсерського центру«MadeinOdessa» працювала протягом року. Режисери Тетяна Гребенюк і Сергій Сакара зізнаються: найбільше часу витратили на втілення усіх надсучасних ідей та спецефектів. Настільки ретельно продумували кожну сцену, щоб ні на секунду не втрачалась увага маленьких глядачів та головна інтрига: хто ж стане королевою.

– Ми ретельно вивчали процес створення мультфільму «Холодне серце», щоб максимально реалізувати той дух казки в театрі, – розповідає режисер і виконавець ролі Короля Сергій Сакара. – Виявляється, для студії Disney це був надзвичайно тривалий процес: тільки над сценарієм робота тривала більш ніж три роки!

Загалом у виставі «Холодне серце» задіяно більше 30 акторів, які грають понад 40 персонажів і, крім безпосередньо акторської гри, виконують ще й різноманітні трюки.

Неповторних оригінальних костюмів для вистави створено взагалі понад 50, 16 з них – ростові.

Відтак чималі труднощі лягли на плечі костюмерів і бутафорів, перед якими стояла задача – створити не лише красиві й ефектні, а й комфортні костюми, в яких актори можуть стрибати й танцювати. Адже пісень і танців у виставі – максимально багато, як у мегапопулярних нині мюзиклах.

Не пропустіть унікальну нагоду поринути у казковий світ і незабутньо провести час всією родиною!

9 січня о 18.00 в обласній філармонії під час вистави «Холодне серце» задоволення і маса вражень гарантовані всім. А на завершення всіх чекає можливість обійнятися і сфотографуватися з улюбленими героями.

Квитки на виставу коштують від 80 до 300 гривень.