У Стебнику звільнили завідувачку дитсадка, яку спіймали на крадіжці продуктів

Завідувачка 5 місяців перебувала на лікарняному й у відпустках
     1248  

Фото: facebook.com/TvoeRadio

Про це інформує «Твоє Радіо» на своїй facebookсторінці. «Коли у вівторок, 12 грудня, вийшла на роботу – на місце негайно виїхала комісія відділу освіти ДМР на чолі з головним освітянином Петром Сушком. До садочку прийшло і чимало батьків, щоб не допустити повернення опальної керівниці на посаду, за яку та трималася до останнього. Г. Комарницька відмовилась надати письмове пояснення свого вчинку і запросила адвоката зі Львова», – повідомив у коментарі «Твоєму радіо» керівник відділу освіти Петро Сушко. Він розповів, що, зважаючи на грубе порушення посадових обов’язків, завідувачку розрахували фінансово та вручили їй трудову книжку.

«Нездійсненну місію нарешті виконано! Я своєї обіцянки, даної в ефірі, що вона не працюватиме більше ні дня – дотримався!» – додав Петро Сушко.

У липні цього року у Стебнику батьки спіймали на гарячому працівників садочка, коли ті вивозили продукти з виховного закладу. Батьки прийшли забирати дітей і помітили, як вихователі виносили продукти та пакували їх в автомобіль брата завідувачки. Коли вони почали витягати з автівки крадені речі, водій вирішив утікати, а комірниця зачинилася в приміщенні з ящиком, який не встигла завантажити в машину. Місцеві мешканці запевняли, що директорка садка «славилася» такими «витівками».