У зимовому сезоні радіо FM Галичина «Творить настрій!»

З 11 грудня на радіо FM Галичина стартував зимовий сезон зі слоганом «Творимо настрій»
     652  

Радіо FM Галичина – родинне радіо, яке зберігає свою унікальність і, відповідно, дбає про збереження українських святкових традицій.

Тож у зимовому сезоні в ефірі буде настрій свята: наприклад, магія та диво на Новий рік і Різдво. Святковий спецпроект «Від свята до свята», у якому ведучі розкажуть про особливості святкування у різні часи (одяг, страви, звичаї), як святкові традиції змінилися до нашого часу. Зірки українського шоу-бізу в ефірі радіо FM Галичина розповідатимуть свої традиції святкування Нового року та Різдва, очікування на Миколая, Водохреща та ін.

«Наша родзинка – це наша музика: на свята вона особлива – багато колядок (не лише українських), світові зимові хіти у нових обробках, музика, яка творить настрій зими. Особливий настрій будемо творити і в новорічну ніч: особливий ефір з побажаннями та прогнозами для слухачів на прийдешній рік», – розповідає бренд-менеджер FM Галичина Тетяна Семяниста.

Узимку іноді так хочеться спеки і сонця – в ефірі це забезпечуватимуть драйвові ведучі, які творитимуть спекотний настрій посеред зими – жартами, історіями і, звичайно, подарунками! Їх буде багато!

Один із перших подарунків – це розмальовка, яку файне радіо створило з малюнків своїх наймолодших слухачів у межах проекту «Пригоди зірки».

«Даруватимемо її у дитячих навчальних центрах, у лікувальних закладах, а також обов’язково дітям з прифронтових територій Луганщини та Донеччини, де радіо FM Галичина розширює мовлення. І важливий подарунок для усіх наших слухачів – це запуск оновленого сайту радіо FM Галичина, з креативним дизайном і легким форматом.

Кожного зимового дня на радіо FM Галичина Творимо неповторний настрій від Сходу до Заходу!» – додала Тетяна Семяниста.