Львів’ян запрошують на громадське слухання щодо канатної дороги

На обговорення громадськості виносять детальний план території довкола замкової гори, який передбачає будівництво канатки
     847  

Сьогодні, 11 грудня, у міській раді відбудуться громадські слухання щодо можливого будівництва канатної дороги на Високий замок. Презентуватиме проект головний архітектор – Ігор Кузьмак.

Як раніше писала «Львівська газета», архітектори пропонують одразу два шляхи на гору та кілька бачень, де розташувати станції витягу. Перша лінія канатки мала би пролягати з центру Львова, з території Губернаторських валів (парк, що розкинувся поблизу Порохової вежі); на перспективу ж передбачено можливість прокладання ще однієї траси – з Підзамче, від ділянки ринку на вул. Б. Хмельницького.

Основне питання, де саме варто розташувати базову станцію підвісної дороги, яка вестиме з центральної частини міста. Архітектори «Укрдизайнгруп», які розробляли детальний план території, запропонували п’ять варіантів місць розміщення першої станції канатної дороги.

Після сьогоднішнього громадського слухання, пропозиції щодо Детального плану території можна буде подавати до 15 грудня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Дзвінка Челепіс, тел. 032 297 57 63.