Філармонія запрошує на Вечір музики Антоніо Вівальді

У середу, 13 грудня, у Концертному залі ім. С. Людкевича – концерт Антоніо Вівальді
     574  

13 грудня, напередодні плеяди зимових свят, запрошуємо на концерт Антоніо Вівальді. Камерний оркестр «Віртуози Львова» започаткував цей цикл кілька років тому. Вівальді до свят – бо це енергетика, колосальна позитивна аура музики й натхнення Ренесансу. Для всіх, хто приходить у філармонію отримати еліксир високої гармонії, надії й гарного настрою.

За словами керівника «Віртуозів…» Сергія Бурка, в цьому проекті відкриттям стане звучання мандоліни – інструменту епохи Відродження, до якого часто звертався італійським композитор. Зараз цей інструмент майже забутий. Проте його архаїчний, магічний звук в контексті творів Вівальді, написаних саме для мандоліни, безперечно, зачаровуватиме.

Серед солістів вечора – гості з Одеси, Ірина Лук’янчук та Андрій Прахт, які презентують концерт для двох мандолін. Звучатиме популярний Concerto grosso для двох скрипок, органу і віолончелі й Симфонія Соль мажор. Програма матиме особливу атмосферу автентики – орган і клавесин, мандоліна й віолончель. Це повернення в минуле у вихорі зимових свят.

Початок – о 19.00