За незаконні врізки в нафтопровід на Львівщині групі підозрюваних загрожує до 12 років в’язниці

Цьогоріч у червні працівники Головного управління Нацполіції у Львівській області затримали 4 осіб, які пошкоджували нафтопровід та викрадали нафту, під час незаконної «врізки» у нафтопровід «Дружба» ПАТ «Укртранснафта»
     753  

Під час проведення досудового розслідування, прокуратура встановила ще 5 осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 292 КК України (пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) та ст. 185 КК України (крадіжка). За вчинене чоловікам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Орган досудового розслідування встановив, що викрадення нафтопродуктів здійснено підозрюваними у складі організованої групи.

Упродовж листопада-грудня було прийнято рішення про повідомлення про підозру учасникам злочинного угрупування. Трьом чоловікам обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі від 40 до 80 прожиткових мінімумів доходів громадян, яку ті сплатили, а ще шістьом – домашній арешт.

Досудове розслідування триває та перебуває на контролі прокуратури Львівської області.