Львівщина співпрацюватиме з китайською провінцією Сичуань

Учора, 5 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з делегацією китайської провінції Сичуань
     948  

Очільник області ознайомив гостей із динамікою розвитку економіки Львівщини, а також поділився планами щодо пріоритетних напрямів співпраці із КНР.

«Ми зацікавлені у розбудові мережі альтернативної енергетики, зокрема сонячних електростанцій. Окрім того, співпрацю з провінцією Сичуань варто спрямовувати також в освітнє та туристичне русло. Китайські інвестори, які планують співпрацю із Львівщиною, зустрінуть тут найкращі умови для ведення бізнесу», – зазначив Олег Синютка.

У межах зустрічі сторони переглянули промоційні ролики Львівщини та провінції Сичуань й обговорили питання налагодження контактів між бізнесменами.

Гості з Китаю ознайомили Олега Синютку і потенціалом свого регіону та наголосили на наявності значних можливості в реалізації спільних проектів.

«Ми ретельно стежимо за розвитком Львівщини, і варто відзначити, що вам вдалося дуже гармонійно налагодити культурний та економічний розвиток регіону. Львівська область залучає новітні технології у різних галузях, тож разом ми можемо реалізувати багато проектів у різноманітних сферах», – зауважив президент Торгово-промислової палати провінції Сичуань Чень Фан.

На завершення зустрічі сторони обмінялися угодами про міжрегіональне співробітництво.

Сичуань – провінція на півдні центральної частини Китаю. Столиця і найбільше місто – Ченду. В провінції розвинене сільське господарство – тут вирощують рис і пшеницю; провінція займає перше місце серед провінцій КНР із виробництва свинини і друге – зі збору коконів шовкопряда. Частка провінції у виробництві вина в країні – більш ніж 20%.

На території провінції зосереджено більше половини покладів ванадію, кобальту і титану в КНР, а також значні запаси залізної руди та інших мінеральних копалин.

У провінції розвинені автомобільна, аерокосмічна, металургійна, харчова, будівельна та текстильна галузі промисловості. Провінція є стратегічною з точки зору оборонної промисловості та розвитку науково-технічного потенціалу Китаю. Основною визначною пам’яткою з точки зору екологічного туризму є заповідник і розплідник панд і Інститут панди в околицях Ченду.