У Львові немає перехресть із чистим повітрям – результати аналізів

Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» за листопад провела 767 замірів повітря та 440 аналізів води
     820  

Загалом було обстежено 7 перехресть Львова та 10 водних об’єктів. У всіх обстежених водоймах і на всіх перехрестях виявили перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

Найбільш забрудненим виявилося повітря на перехресті просп. Чорновола – вул. Хімічна. Тут спостерігалося перевищення вуглецю оксиду у 2 рази й азоту діоксину – в 1,8 разу. Також на перехресті вул. Городоцька – вул. Наливайка спостерігалося перевищення вуглецю оксиду в 1,8 рази, азоту діоксину – в 1,6 рази. Найменш забрудненим виявилося перехрестя вул. Січових Стрільців – вул. Гнатюка.

За підсумками аналізів води, проведених хімічною лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління» за листопад, у всіх 10 обстежених водних об’єктах, які розташовані або ж беруть початок на території міста, виявили перевищення гранично допустимих концентрацій.

До прикладу, обстеження ставу на вул. Хортицька, 35 показало перевищення заліза (загального) у 2,5 разу, завислих речовин – у 4,6 разу, БСК5 – в 1,4 разу. Обстеження ставка у Стрийському парку показало перевищення аміаку (за азотом) в 3,6 разу, завислих речовин – у 3,2 разу, СПАР – в 1,2 разу та БСК5 – в 1,3 разу. Перевищення ГДК лише одного компоненту було на озері, що на вул. Винниця, 4.

«Перевищення гранично допустимих концентрацій зумовлені цвітінням водойм, загниванням рослинності, забруднення твердими побутовими відходами, використанням вод для миття автомобілів тощо», – кажуть у хімічній лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління».