Чотири українські та чотири німецькі міста починають співпрацю у Львові

Сьогодні говоритимуть про інтегрований та екологічний розвиток міст
 |  Марічка Курило   1633  

Гайдельберг, Київ, Львів, Ляйпціг, Миколаїв, Нюрнберг, Оснабрюк та Харків створюють мережу міст, яка відтепер співпрацюватиме.

«У зустрічі візьмуть участь Львів, Харків, Київ та Миколаїв – з української сторони, та Ляйпціг, Нюрнберг , Гайдельберг, Оснабрюк – з німецької. У рамках зустрічі обговорять актуальні проблеми у сфері розвитку міст. У робочій зустрічі візьмуть участь представники міських адміністрацій та представники громад міст», – зазначив Йохен Гаулі, який у Львові представляє німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Під час зустрічі українські та німецькі колеги зможуть обмінятись досвідом розвитку міст. Учасники сьогоднішньої зустрічі візьмуть участь і у завтрашній Другій українсько-німецькій конференції з міського розвитку, яка збере загалом понад 200 українських та німецьких експертів.

Крім того, як зазначала «Львівська газета» раніше, з нового року Львів співпрацюватиме з німецькими проектами, спрямованими на розвиток не лише центральної частини, а й усього міста.